Ako sa registrovať na Medzinárodnú servisnú konferenciu 2011

2.9.2011, SZ CHKT

Tento návod je aktuálny len v období registrácie na konferenciu (1.9.2011 - 10.10.2011).

 1. Na stránke http://szchkt.org kliknite na odkaz „Medzinárodná servisná konferencia“ v strednej časti stránky pod nadpisom „Nadchádzajúce udalosti“.
 2. Otvorí sa stránka s informáciami o konferencii, v ľavej časti kliknite na dátum konferencie (17.10.2011 - 19.10.2011).
 3. Na tejto stránke uvidíte ďalšie informácie o konferencii, s možnosťou zobrazenia cenníka a prečítania súvisiacich dokumentov. Pre registráciu kliknite na tlačidlo „Registrujte sa“ v ľavej časti stránky.

1. Krok – vyplnenie údajov a objednanie služieb

 1. Vyplňte osobné údaje. Povinné políčka sú v prípade nevyplnenia označené žltým výkričníkom.
 2. Ak ste člen SZ CHKT a zadali ste správne IČO, v pravom okienku s názvom „Členstvo v SZ CHKT“ by sa Vám mala zobraziť zelená správa „Ste členom Slovenského zväzu pre chladiacu a klimatizačnú techniku“. Ak sa tak nestane, pošlite nám e-mail s Vašimi kontaktnými údajmi a správnym IČO na adresu web.szchkt@gmail.com.
 3. Obzvlášť skontrolujte správnosť Vašej zadanej e-mailovej adresy, pretože tá bude potrebná na ďalšiu komunikáciu.
 4. Opíšte kontrolný kód z obrázka do políčka pod ním. Ak ho neviete prečítať, alebo sa po opísaní vedľa políčka neobjaví zelená fajka, kliknite na „Text nie je čitateľný, vygenerovať nový“ a opíšte ho znova.
 5. Skontrolujte zadané údaje a kliknite na „Vytvoriť a zaslať žiadosť“.
 6. Otvorí sa stránka so zoznamom položiek, ktoré si môžete registrovať. Vyznačte tie položky, služby, o ktoré máte záujem.
 7. Ak vyznačená položka obsahuje v druhom stĺpci aj dodatočné informácie, vyplňte ich.
 8. Dole na stránke vyplňte dátum uhradenia poplatku (celková suma na uhradenie je vypočítaná nad ním) a číslo bankového účtu.  Zmenou objednaných služieb sa celková suma bude meniť.
 9. V prípade, že ste poplatok ešte neuhradili, nechajte tieto políčka nevyplnené, môžete ich vyplniť po úhrade pred potvrdením e-mailu (pozri nižšie krok 2).
 10. Kliknite na „Uložiť“.
 11. Zobrazí sa stránka s prehľadom registrácie. Vyplnené údaje môžete stále upravovať kliknutím na modré tlačidlá „Upraviť“ pri osobných údajoch, alebo objednaných položkách.

2. Krok - dostanete email

 1. Medzitým Vám bol doručený e-mail na adresu, ktorú ste zadali pri registrácii. Tento e-mail obsahuje dva odkazy: prvý na úpravu registrácie a druhý na potvrdenie registrácie.
 2. Môžete si upraviť objednané služby a upraviť tak cenu registračného poplatku.
 3. Ak ste ešte nedoplnili dátum úhrady registračného poplatku, teraz máte ešte možnosť.
 4. Ak už nechcete údaje v registrácii meniť, kliknite na druhý odkaz v prijatom e-maily.

Tým ukončíte a potvrdíte Vašu registráciu. Po tomto kroku ju už nemôžete meniť!

Kategórie dokumentu