Certifikované organizácie na F plyny

Kategória: II

Kategórie: Všetky | I | II | III | IV | I - Skladník | MobKlim | SF6 | Rozpúšťadlá

Kategória Názov Ulica PSČ a mesto
II Albert Sill Štvrtok na Ostrove 23 93040 Štvrtok na Ostrove
II Alexander Polák Sintavska 8 85105 Bratislava
II Alfred Neuschl Sklenárova 8 82109 Bratislava
II ALGECO s.r.o. Seredska 247/4012 91705 Trnava-Modranka
II Artesa, spol. s r.o. Palárikova 28 90028 Ivanka pri Dunaji
II Aryka s.r.o. Gavlovičova 3083/3 91701 Trnava
II, MobKlim AV GAST s.r.o. Hečkova 4 04017 Košice
II AXISplus SK s.r.o. Špitálska 20 811 08 Bratislava
II B.I.B. eurotechnika s.r.o. Vinohrady 1a 940 01 Nové Zámky
II Bismont s.r.o. Cintorínska 330 09303 Vranov nad Topľou
II buboKLIMA Agátová 26 07501 Trebišov
II BYTSERVIS 2M s.r.o. Robotnícka, 56 90501 Senica
II Codex trade s.r.o Železničná 20 94701 Hurbanovo
II Csaba Szabo-LONDKLIMA Sládkovičova 1279/3 92701 Šaľa
II CSS Home s.r.o. Karpatské námestie 10A 83106 Bratislava- Rača
II Delight Mont s.r.o. Vajanského 4 93601 Šahy
II DITL METAL, s.r.o. Novozámocká 2159 94131 Dvory na d Žitavou
II DK TechMont s.r.o. Hlavná 249 95123 Lukáčovce
II Dušan Bezák BE-MONT Topoĺova cesta 1035/11 95633 Chynorany
II Edmund Nagy Z. Chalupovej 8 85107 Bratislava
II Electra J.C.Hronského 632\1 96301 Krupina
II Elektro Bodzáš Hlavná 55 07701 Kráľovský Chlmec
II ELIP HaB s.r.o. Družstevná 33 901 01 Malacky
II Elmont - ZH spol. s r.o. Priemyselná 12 965 63 Žiar nad Hronom
II ELSTARS s.r.o. 142 90062 Kostolište
II František Futkoš Erveňská 747/4 04414 Čaňa
II Frost Servis Čečinová ul. 175/10 949 01 Nitra
II Gabriel Angelovič IMPERUM Dr. Alexandra 135/34 06001 Kežmarok
II Gabriel Márkus Novodvorský rad 1126/3 94632 Marcelová
II GastroMarket - Linorex s.r.o Štefana Králika 7 841 08 Bratislava
II GELITA SK, s.r.o. Prešernova 4 811 02 Bratislava
II HELK s.r.o. Hlavná 396 90061 Gajary
II HOSPOL elektro spol. s r.o. Rustaveliho 35 831 06 Bratislava
I - Skladník, II CHLADENIE A KLIMATIZÁCIA,s.r.o. Drieňová 1/G 82101 Bratislava
II Chladservis Vysoká 14 908 51 Holíč
II CHLADSERVIS KP, s.r.o. Bottova 347/16 953 01 Zlaté Moravce
II CH systems s.r.o. Lukovská 1 94901 Nitra
II Ing.Ľubomír Grác Pod Suchým vrchom 4 974 05 Banská Bystrica
II Ing. Matej Čopík, PhD. Puškinova 248/11 06901 Snina
II Ing. Milan Tomanička TEKNO POINT SLOVAKIA Levická 3 ; Nitra
II Ing.Miloš Babula-Servis a údržba chladiacich a klimat. zariadení Cukrovarská 3042/62 926 01 Sereď
II Jamino s.r.o. Topoľčianska 61 95804 Partizánske
II Ján Kučík-servis Osloboditeľov 23 92042 Červeník
II Jan Pjatrik 52 01854 Slavnica
II JANTHERM s.r.o. Dubravka 19 07215 Bubravka
II Jaroslav Bilavský Baltská 11869/25 821 07 Bratislava
II Jozef Holienka Kupeckého 7 82108 Bratislava
II Jozef Chreno ml. Čenkovce 19 930 39 Čenkovce
II Július Matúš Mlynarovičova 17 85103 Bratislava
II Klima Spiš s,r,o, Štlúrovo nábrežie 10/35 05205 Spišská Nová Ves
II Klimatek, s.r.o. Hornozelenicka 5 900 28 Zálesie
II KlimaTron s.r.o. Mateja Bela 33 92101 Piešťany
II KORTEC, s.r.o. Hlavná II 747/128 95175 Beladice
II Lacko Robert - Elektroservis Tomasikovo 455, 92504 Tomasikovo
II Lincmaier s.r.o. Jokayho 6 95101 Štitáre
II Lutis s.r.o. K Ihrisku 108/6 04001 Košice
II MarekRapavýNEXT KLIMA Rišňovce 273 95121 Rišňovce
II Marek Tomko el-mont s.r.o. SNP 4 07603 Hraň
II Martin Hergott MRAZENIE Púpavova 33 84104 Bratislava
II Martin Jenis - GEtech Kozárovce 864 93522 Kozárovce
II Martin Tušš Svätopluková 41 903 01 Senec
II Mgr. Gregor Teplan - NOVOMONT P. Blahu 1 94001 Nové Zámky
II Michal Maco oprava chladiarenských zariadení Bašovce 152 92201 Bašovce
II Michal Polák NORTH-POL-SERIS Estonská 20 82106 Bratisvava
II Michal Praznovský MPAklima Rozkvet 2061/129 01701 Považská Bystrica
II Michal Slebodnik Mládeže 2353/30 058 01 Poprad
II Miroslav Čurgali Višňova 44 98201 Tornaľa
II Miroslav Holub Odtoky 884/4 03601 Martin
II Miroslav Šindler Krajná 5 82104 Bratislava
II Motorema s.r.o. Svätý Kríž 109 03211 Svätý Kríž
II M.P.B. Artemis s.r.o. Jánošíkova 68 90101 Malacky
II N-Frost s.r.o. Železničiarska 1433/66 924 01 Galanta
II Omámik Milan Prosné 69 018 01 Udiča
II Patrik Ďaďo Na Skalke 558 027 43 Nižná
II, MobKlim Pavel Janig TERMOFIX Ildio Janigová pr. nástupca Ipeľský Sokolec 274 93575 Ipeľský Sokolec
II Pavol Danihel Legionárska 7 83104 Bratislava
II Pavol Husarčík - CHLADSERVIS Pri Váhu 21 03406 Ružomberok
II Pavol Tomša Elektro-Plyn servis Pionierska 690/3 90845 Gbely
II Pavol Zimmermann Šustekova 31 85104 Bratislava
II Pavol Žucha - OCHZ Považská 1985 / 9 91501 Nové Mesto nad Váhom
II Peter Kokavec Oprava a mont. chl. zar. Palučanska616/59 03101 03101 L.mikuláš
II Peter Mjartan-PEPAMONT 332 97101 Cigeľ
II Peter Šarmír Osuského 1 85103 Bratislava
II QYX s.r.o Kalša 99 04418 Kalsa Košice- okolie
II REEM, s.r.o. Na Šefranici 27 010 01 Žilina
II Róbert Fazekas 206 90635 Plavecký Mikuláš
II Róbert Gruchalák-Elektro & Clima Mlynská 526/34 92042 Červeník
II Rozvodmont, s.r.o. Staré 275 07223 Staré
II SAE, s.r.o. Nábrežie Hornádu 8 052 01 Spišská Nová Ves
II SEPO Jánošíkova 680/5 06601 Humenné
II Stanislav Letko - CHSL 523 913 11 Trenčianske Stankovce
II STYK SERVIS, s.r.o. Ružová 9 97401 Banská Bystrica
II SUN ELECTRIC Hajnicka 48 94901 Nitra
II Štefan Kvarda Vnútorná Okružná 50/17 94501 komárno
II Tabertech s.r.o. V.P. Tótha 17 96001 Zvolen
II TOP SERVICES, s.r.o. Sklenárova 8 82109 Bratislava
II TRIGON PLUS s.r.o. Goralská 40/2281 851 01 Bratislava 5
II, MobKlim Vojtech Nagy Hlavnáč25 93035 Michal na Ostrove
II VT-MONT s.r.o. Stefanikova 5 94901 Nitra
II Y UME Račianska 33 83102 bratislava
II Zilizi s.r.o. Hlavná č.43 925 82 Tešedíkovo