Certifikované organizácie na F plyny na rok 2024

Kategória: II

Kategórie: Všetky | I | II | III | IV | I - Skladník | MobKlim | SF6 | Rozpúšťadlá

Rok: 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |

Kategória IČO Názov Mesto
II 45965960 ABIS - plus s.r.o. Piešťany
II 48156272 AB KLIMATIZACIA s.r.o. Trebišov
II 52211827 AHV group s.r.o. Trakovice
II 54176174 Air4life s.r.o. Častkovce
II 53527631 AIR-TECH SYSTEMS s.r.o. Cakajovce
II 36249114 AIR TREND s.r.o. Piešťany
II 55125549 A-K group s.r.o. Malacky
II 17729483 Albert Sill Štvrtok na Ostrove
II 32221720 Alexander Polák Bratislava
II 35940212 ALGECO s.r.o. Trnava-Modranka
II 17337976 Alunorm s.r.o. Bratislava
II 47353384 AMJ-TECH,s.r.o. Martin
II 46715061 AMKOV s.r.o. Bratislava
II 44077912 Andrej Vesely Smolenice
II 36688983 ANSKY s.r.o. Modra
II 45569665 ANTE Slovakia s.r.o. Krušovce
II 47596767 Artesa, spol. s r.o. Ivanka pri Dunaji
II 47058234 Aryka s.r.o. Trnava
II 33547611 ASP Slavomír Pastýr Tisovec
II 37445685 BÁRDY DANIEL Malacky
II 48106283 Bartal-Trade Dunajská Streda
II 46074562 Bc. Ľubomír Slivka S - Servis Plyn Zvolenska Slatina
II 44614276 BENAT-EKO s.r.o. Gbelce
II 36535761 B.I.B. eurotechnika s.r.o. Nové Zámky
II 45402582 Bismont s.r.o. Vranov nad Topľou
II 50218085 bojlerservis s.r.o. Bratislava
II 54732557 Boris Rák- hodinový manžel Prievidza
II 44832583 buboKLIMA Trebišov
II 54609747 BY-POWER s.r.o. Liptovská Lúžna
II 46796193 BYTSERVIS 2M s.r.o. Senica
II 44995059 CHLADSERVIS KP, s.r.o. Zlaté Moravce
II 51453878 CH systems s.r.o. Nitra
II 51644428 CKB Komplekt s.r.o. Slovensky Grob
II 17325781 Clima s.r.o. Chorvátsky Grob
II 51915391 Climatechnology s.r.o. Selce
II 54451299 Climato s.r.o. Váhovce
II 44025971 Codex trade s.r.o Hurbanovo
II 54093805 Cold air, s.r.o. Nováky
II 50545361 Component s.r.o. Trnava
II 36320382 COSECO-EP s.r.o. Partizánske
II 50390031 Csaba Szabo - LONDKLIMA Dlhá nad Váhom
II 52028542 CSS Home s.r.o. Skalica
II 51300303 Daniel Vančo- DV Leopoldov
II 45666717 Danmar Design Dražkovce pri Martine
II 51448858 David Lavroš - NI&CO - KLIMA Kvetoslavov
II 53609930 DeKERT s.r.o. Košice
II 55450440 Delger s. r. o. Žilina
II 47116871 Delight Mont s.r.o. Šahy
II 35911131 DITL METAL, s.r.o. Dvory nad Žitavou
II 48157546 D.J.G. Group s.r.o. Bobrov
II 51664160 DK TechMont s.r.o. Lukáčovce
II 54058465 doktorkotlov s. r. o. Bratislava
II 35253754 Dušan Bezák BE-MONT Chynorany
II 10756744 Dušan Slaninka Revízie a servis plynových zariadení Harichovce
II 54667283 ecoMind s.r.o Rabča
II 46928791 Ecosystem s.r.o. Vranov nad Topľou
II 36173576 EDASTYL, s.r.o. Tornaľa
II 13977881 Edmund Nagy Bratislava
II 53907671 EKAnex s. r. o. Nitra
II 30586658 Electra Krupina
II 44495943 Elektro Bodzáš Kráľovský Chlmec
II 35947551 ELIP HaB s.r.o. Malacky
II 36631434 Elmont - ZH spol. s r.o. Žiar nad Hronom
II 53728921 EMD, SRO Bratislava
II 31624189 ENBRA SLOVAKIA s.r.o. Banská Bystrica
II 55605605 ENERGY CONTROL SK, s. r. o. Čadca
II 56033524 EP-TECH s.r.o. Banská Bystrica
II 54817480 Etherna s. r. o. Prievidza
II 36789828 EVOKE s.r.o. Kosice
II 35089938 František Futkoš Čaňa
II 37241273 Gabriel Angelovič IMPERUM Kežmarok
II 55260870 Gabriel Mag, DiS Husiná
II 45977488 GAS-PROGRES, s.r.o. Nitra
II 604127 GastroMarket - Linorex s.r.o Bratislava
II 35783052 GastroREX, s.r.o. Bratislava
II 47360887 GELITA SK, s.r.o. Bratislava
II 35947462 Grandplus Slovakia s.r.o. Ivanka pri Dunaji
II 46117792 GRUNPOWERTECH s.r.o. Nesvady
II 53019733 HAGO voda-kúrenie-plyn s.r.o. Prievidza
II 56117680 Heatsun s. r. o. Banka
II 44844247 HELK s.r.o. Gajary
II 32054190 Henig-Vertical Bratislava
II 36799955 HMprofi, s.r.o. Trenčín 1
II 54459532 H&P Elektro-Klíma s.r.o. Košice - mestská časť Košická Nová Ves
II 51241439 iDeal KLIMA s.r.o. Mužla
II 55244785 Ing. Juraj Čierny - REZERN & KLÍMA Veľká nad Ipľom
II 11637218 Ing.Ľubomír Grác Banská Bystrica
II 55283888 Ing. Mário Víťaz Žilina
II 48226807 Ing. Matej Čopík, PhD. Snina
II 40233201 Ing. Milan Tomanička TEKNO POINT SLOVAKIA Nitra
II 47075325 Ing.Miloš Babula-Servis a údržba chladiacich a klimat. zariadení Sereď
II 36960586 Ing. Pavol Matula - MY klíma MYJAVA
II 45707421 Inštalatherm s.r.o. Bardejov
II 52282414 INSTAL MT, s.r.o. Martin
II 47698101 INŠTAL s.r.o. Veľký Kamenec
II 46738878 Ivan Kanja Klíma pre Vás Malacky
II 36822574 JAKOB SK, s.r.o. Rabča
II 45951683 Jamino s.r.o. Partizánske
II 36963160 Jan Barton Poriadie
II 44050101 Ján Fráter ELEKTRO-SLUŽBY Topoľčany
II 43455841 Ján Kováč - Kováč technology Trenčín
II 43637531 Ján Kozla Kolíňany
II 44594909 Ján Kučík-servis Červeník
II 37657623 Jan Pjatrik Slavnica
II 50922068 JANTHERM s.r.o. Bubravka
II 45933855 Ján Turoň Veľký Krtíš
II 46153969 Jaroslav Bilavský Bratislava
II 17738105 Jaroslav Sochor Plavecký Štvrtok
II 46755250 JC Consulting s.r.o. Bratislava
II 54633591 JK Creative Solutions, s.r.o. Bratislava
II 53423437 Jozef & Jozef Servis s.r.o. Krásno nad Kysucou
II 43867723 Jozef Milčák Slovenská Volová
II 44347898 JUDr. PETER ŠIMKO BLUE - ZONE Michalovce
II 14018802 Július Matúš Bratislava
II 31350658 KEMA SK, s.r.o. Bratislava
II 33108897 KlimaComfort Marcelová
II 53823231 Klimago s.r.o. Dunajská Lužná
II 53003161 Klimasnina, s.r.o. Snina
II 35966211 Klimatek, s.r.o. Zálesie
II 54293189 KLIMATERM, spol. s r.o. Skalica
II 55304125 KLIMATERRA, s.r.o. Trnava
II 53944640 Klimatik Skalica s.r.o Skalica
II 52855619 Klimatizacie RSMS s.r.o. Borsky Mikulas
II 54514851 Klimatizácie - západ s.r.o. Senica
II 36235407 KlimaTron s.r.o. Piešťany
II 54541468 Klimeko s.r.o. Žiar nad Hronom
II 51478382 KORTEC, s.r.o. Beladice
II 34276360 Kristina Novákovics Kráľovský Chlmec
II 36183181 LABAŠ s.r.o Košice
II 37023446 Lacko Robert - Elektroservis Tomasikovo
II 53589564 Levest s.r.o. Levice
II 47767243 Lincmaier s.r.o. Štitáre
II 52110028 Lukáš Petro Kráľová nad Váhom
II 36576379 Lutis s.r.o. Košice-Dargovských hrdinov
II 47931817 LUVITHERM s.r.o. Čeľadice
II 36729426 LUX-E s.r.o. Zvolen
II 47409355 Mad dog s.r.o. Bratislava
II 47511150 MAJESTIC s.r.o. Rimavská Sobota
II 54349664 Marek Németh NM Building Galanta
II 50104853 MarekRapavýNEXT KLIMA Rišňovce
II 51193311 Marek Tomko el-mont s.r.o. Hraň
II 45267065 Marián Mezei PLYNSERVIS Kozárovce
II 41042506 Martin Jenis - GEtech Levice
II 54512891 Martin Líška FOX- klima Prievidza
II 44241933 Martin Varga - WGR Blahová
II 52875369 Martin Vetter MAXKLíMA Semerovo
II 52056511 MARVOR klima, s.r.o. Bratislava
II 47376082 Matúš Rákoš Šarišské Michaľany
II 50098438 Matúš Szabó Dulovce
II 55371515 Memar s.r.o. Nitra
II 31629024 MERTECH, spol. s r.o. Prievidza
II 47736542 MG Import, s.r.o. Majcichov
II 44330065 Mgr. Gregor Teplan - NOVOMONT Nové Zámky
II 52575829 MHklima s.r.o Košeca
II 53723848 Michael Gajarský Malacky
II 51991195 Michal Bánovský Banská Bystrica
II 17545374 Michal Maco oprava chladiarenských zariadení Bašovce
II 45892521 Michal Polák NORTH-POL-SERIS Bratisvava
II 46024930 Michal Slebodnik Poprad
II 35872161 Miele s.r.o Bratislava
II 34120297 MIKRON SLOVAKIA s.r.o. Bratislava-Staré Mesto
II 17669251 Miloš Galbička-CHLADGAL Madunice
II 51279703 Miroslav Čurgali MM KLIMA Tornaľa
II 17343151 Miroslav Šindler Bratislava
II 47042656 Mirton, s.r.o. Prešov
II 51246732 Motorema s.r.o. Svätý Kríž
II 35709553 M.P.B. Artemis s.r.o. Malacky
II 55105483 MRKlíma s. r. o. Majcichov
II 54498147 MSgas s.r.o. Lužianky
II 36588555 MUROSERVIS s.r.o Košice
II 44139870 MY ESTATE Bratislava
II 31725937 NANA Prešov
II 36042773 Nemak Slovakia s.r.o. Ladomerská Vieska
II 50787217 NEUDO s.r.o. Žilina
II 50981072 Next-klimatizácie s.r.o. Strekov
II 47871687 N-Frost s.r.o. Galanta
II 46859241 NIVILI s.r.o. Veľké Kapušany
II 52450341 Norbert Gál - NOGAL Šaľa
II 53627750 Norbert Takáč - NTech-services Kráľová nad Váhom
II 47151617 Octus Energy s.r.o. Dunajská Streda
II 32891491 Omámik Milan Udiča
II 46533281 Ozonius s.r.o. Bratislava
II 55633838 PARTIKSON GROUP S.R.O. TRENČÍN
II 35010908 Patrik Ďaďo Nižná
II 55356184 Patrik Kozák Spišské Vlachy
II 35348259 Pavel Janig TERMOFIX Ildio Janigová pr. nástupca Ipeľský Sokolec
II 34786431 Pavol Tomša Elektro-Plyn servis Gbely
II 40579603 Pavol Zimmermann Bratislava
II 34490787 Pavol Žucha - OCHZ Nové Mesto nad Váhom
II 36734233 PEDEF, s.r.o. Poprad
II 51978351 Peter Fejko - FP klíma Modra
II 55995811 Peter Hajzok Bernolákovo
II 53551052 Peter Kokavec ooprava chl. zariadeni s.r.o. Liptovský Mikuláš
II 47759135 Peter Mekyš Bojnice
II 41057911 Peter Mjartan-PEPAMONT Cigeľ
II 47586851 Peter Oravec Košice - Lorinčík
II 17343143 Peter Šarmír Bratislava
II 53657748 Pixal International, s.r.o. Revúca
II 54977592 PLYNOSERVIS Humenné, s. r. o. Jasenov
II 51426820 prapex, s.r.o. Levice
II 55919120 PRO4SYS s.r.o. Vinosady
II 46838929 Profi heating s.r.o Liptovská Teplá
II 53901126 PROFIINSTAL MK s. r. o. Malé Kršteňany
II 46668608 Prvá Solárna, s.r.o. Banská Bystrica
II 54706513 PV-systems s. r. o. Sedliská
II 44011008 QYX s.r.o Kalsa Košice- okolie
II 55547541 Radoslav Fejko-R-KLIMA Humenné
II 54783321 Rationalis s. r. o. Bratislava
II 47052635 Róbert Fazekas Plavecký Mikuláš
II 48282367 Róbert Franek Radoľa
II 50175424 Róbert Gruchalák-Elektro & Clima Červeník
II 43157025 Robert Pakos Brezovica
II 51717808 RodMax s.r.o. Komárno
II 55541526 Servis JK s. r. o. Banská Bystrica
II 52830055 SERVIS Kotlov - JT s. r. o. Terchová
II 52116573 Slovak Klima Trade s.r.o. Považská Bystrica
II 47868139 S&N spol s.r.o Rimavská Sobota
II 53690036 Spektra install s.r.o. Rajecká Lesná
II 10783041 Stanislav Dubec Svidník
II 44612893 Stanislav Letko - CHSL Trenčianske Stankovce
II 43921574 Stanislav Vrecko Tužina
II 43103430 Štefan Kvarda komárno
II 53015631 STORYX s.r.o. KOŠICE
II 36040436 STYK SERVIS, s.r.o. Banská Bystrica
II 45258422 SUN ELECTRIC Nitra
II 55800700 Sun Klíma, s.r.o. Bernolákovo
II 47581867 Szabolcs Koczák-Happy Klíma Pribeník
II 51458632 Tabertech s.r.o. Zvolen
II 47725796 TechnoMatic Trnava
II 47216972 TECH-ZET s.r.o. Nové Zámky
II 36229709 Termomont Dolná Krupá, s.r.o. Biely Kostol
II 616915 THERMO/SOLAR Žiar s.r.o. Žiar nad Hronom
II 47582367 tiberian sro nové zámky
II 45632405 Tom-Ers, s.r.o. Lehnice
II 52624781 Toprekuperačky s.r.o. Senica
II 47486449 TOP SERVICES, s.r.o. Bratislava
II 31340954 TRIGON PLUS s.r.o. Bratislava 5
II 44082487 TZB PRO SERVIS s.r.o. Galanta
II 51721244 Vasyl Klovanych KBB - design Liptovský Peter
II 52521389 VaTherm s.r.o. Marianka
II 50379453 V/H mont,s.r.o Lutila
II 44666314 VISIBLE WAY s.r.o. Bratislava
II 47789042 Vladimir Soltys Lascov
II 41702051 Vojtech Nagy Michal na Ostrove
II 47551755 VPM Company, s.r.o. Prešov
II 53136284 VRANÍK s.r.o. Senec
II 53697391 VZT KOCÁK s.r.o Gbely
II 51446081 WIBORG s.r.o. Liptovský Mikuláš
II 36864935 Willmont s.r.o. Bratislava
II 52975851 ZAMANN s. r. o. Spišský Hrhov
II 36728616 Zilizi s.r.o. Tešedíkovo
II 41890973 Zoltán Sidó Šamorín